Nazywam się Małgorzata Jabłońska. Jestem właścicielką firmy, „Manufaktura Naturalis” i osobiście produkuje oferowane przez mnie kosmetyki.

Produkty te powstają z pasji do zielarstwa, ekologii i zdrowego stylu życia. Początki powstania pierwszych kosmetyków w zaciszu domowym sprawiły mi wiele radości , dodawały energii do dalszego rozwoju swoich zainteresowań.

Wiedzę przyswoiłam czytając fachowe książki o ziołolecznictwie, przeglądaniu stron internetowych, szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące mydlarstwa oraz wyrobu kosmetyków naturalnych.

Małymi kroczkami po niemal trzech latach prób i błędów postanowiłam założyć firmę z pozytywnym skutkiem.

Dziś moje produkty ekologiczne sprawiają wiele radości moim klientom w kraju i za granicą.

Cechą kosmetyków, które wytwarzam jest ich naturalny skład, który nie powoduje podrażnień. Naturalne produkty działają nawilżająco na skórę, doskonale ją odżywiają i sprawiają, że nasza skóra jest zdrowa, ponieważ dzięki zawartości ziół, maceratów i ekstraktów ziołowych oraz naturalnych olejów roślinnych nic złego się do niej nie przedostaje.

Swoje produkty sprzedaję w sklepach  zielarskich i sklepach zajmujących się sprzedażą naturalnych kosmetyków , salonach  kosmetycznych i  agroturystkach. Robię też produkty pod zamówienie np. na wesela jako podziękowanie dla gości czy też mydełka z logo Twojej firmy.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu.